FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ K NOCI DIVADEL 2014

ND_napis_3.jpg

Institut umění – Divadelní ústav vyhlašuje Fotografickou soutěž k Noci divadel 2014.


O soutěži

Institut umění – Divadelní ústav vyhlašuje Fotografickou soutěž k Noci divadel 2014. Zúčastnit se může kdokoliv, kdo navštíví některou z aktivit Noci divadel 2014. Soutěž je vyhlášena v 6 různých kategoriích.

V roce 2015 vznikne z nejlepších 20 až 30 snímků výstava, která bude putovat po českých divadlech a kulturních institucích, a která bude představena v rámci 3. ročníku Noci divadel v Institutu umění – Divadelním ústavu.


Podmínky

Účastník soutěže může zaslat maximálně 3 fotografie. Fotografie lze přihlásit buď do jedné z vyhlášených kategorií, nebo do více kategorií. Fotografie mohou návštěvníci Noci divadel zaslat mezi 15. a 21. listopadem 2014. Odborná porota složená z expertů Institutu umění – Divadelního ústavu a expertů na divadelní fotografii vybere výherce do 15. prosince 2014.  

Podmínkou účasti v soutěži je zaslání fotografie v co nejlepším rozlišení a uvedení následující údajů: jméno autora fotografie; kontakt (telefon a email) na autora; město a divadlo, kde byla pořízena a kategorie, do které patří.


Ceny pro vítěze

Vítězové vyhrají balíček publikací Institutu umění – Divadelního ústavu a vstupenky na Pražské Quadriennale 2015.


Kontakt

Dotazy a fotografie zasílejte na .


Kategorie


1. Moje divadelní cyklojízda

Podělte se s námi o zážitky z některé z divadelních cyklojízd v rámci Noci divadel! (přehled cyklojízd na odkaze: /clanky-vse/divadelni-cyklojizdy-v-ramci-noci-divadel/)

2. Moje Noc divadel s českou hudbou

Letošní ročník Noci divadel je věnován mimo jiné Roku české hudby, který probíhá po celý rok 2014. Zachyťte nejzajímavější okamžik Noci divadel spojený právě s hudbou!


3. Noc divadel napříč generacemi

Noc divadel je příležitostí nejen k novým zážitkům a setkáním, ale i ke společným rodinným aktivitám. Zdokumentujte svojí rodinu při návštěvě programu Noci divadel! 


4. Můj největší objev z Noci divadel

Noc divadel nabízí ve svém letošním programu řadu bojových her, prohlídek a exkurzí nejen do divadelního zákulisí. Vyfoťte svůj největší objev či to, co byste v divadle nečekali!


5. Můj největší zážitek z interaktivních programů Noci divadel

Noc divadel nabízí řadu workshopů a jiných interaktivních programů. Podělte se s námi o své zážitky z některé z těchto aktivit prostřednictvím fotografie.


6. Moje Noc divadel - kostým a scénografie

Noc divadel 2014 nabízí bohaté vizuální zážitky díky nejrůznějším kostýmním, scénografickým a výtvarným prezentacím. Zaznamenejte, co vás během Noci divadel zaujalo v oblasti kostýmů, scénografie, masek, líčení apod.


 

logo_idu_b.png
EUTN2.jpg
mk.jpg
STÁTNÍ FOND KULTURY.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
automat.jpg
a2.jpg
instinkt.jpg
ExpresFM.jpg
Mradio.jpg
sazava.jpg
color_2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
Rok české hudby.jpg
Co kdy v Praze.jpg
Kam po česku.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg