Noc divadel ve Švandově divadle

Noc divadel ve Švandově divadle

15.11.2014 od 17:00 - 16.11.2014 do 01:00

Švandovo divadlo na Smíchově

Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Hudební produkce, Multidisciplinární programy, Scénické čtení, Placené (od 11 Kč)

Štefánikova 57, Praha 5, 150 00

Praha

www.svandovodivadlo.cz
Facebook

Bohatý a obohacující program pro věrné diváky i náhodné kolemjdoucí! 

Za Noci divadel 15. listopadu ožijí snad všechny prostory Švandova divadla. 

Začínáme v 17h a pokračujeme přes půlnoc! 


17,00 - foyer - Dětské divadelní studio představí písně z představení Dneska jsme dál, tradiční divadelní koláž 

19,00 - Studio – Buchty a Loutky uvedou do pohybu svůj jedinečný Automat na filmy! Vy zadáte název filmu, který byste rádi viděli, a on vám jej vzápětí přehraje. Neexistuje film, který by Automat neměl v archivu. Totální improvizační nasazení diváků i aktérů. 

19,00 - Velký sál – Dekabaret – varietní (in)dispozice Švandova divadla v akci. Ochutnávka několika písní a jednoho iluzionistického čísla z chystaného kabaretního cyklu. Kabaret No.0 na téma V noci. 

21,30 - Studio – Divadlo Letí opět připravilo Theatre Uncut. Oslovení autoři napsali krátké divadelní hry, které reflektují aktuální politickou situaci v naší zemi. Theatre Uncut je mezinárodní uskupení, jehož cílem je donutit diváky k zamyšlení a diskuzi. A daří se mu to již plných pět let. ¨

20,30 - Velký sál – Švandovo divadlo mimořádně uvede inscenaci Crash u potoka. Motivy vrcholného románu Karolíny Světlé rozžité dnes, v jediné noci, ve které probíhá svatební oslava. Tak trochu komedie i tragédie, v níž se rozbíjí nejen kytara.

Kapacita je naplněna.

23,30 - Studio – skupina EMA nadchla při svém posledním koncertu nejen fanoušky ŠD, a proto není důvod znovu neuvést její koncert. Mezi jinými vystoupí i herci, pro tuto chvíli však spíše muzikanti Patrik Děrgel a Michal Sedláček. 


Kromě vstupu na Crash u potoka vstup na veškeré akce zdarma! Cena vstupenky 50,- Kč. Rezervace na program v rámci Noci divadel není možná. Kavárna otevřena po celou dobu programu.


Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): +420 234 651 299

logo_idu_b.png
EUTN2.jpg
mk.jpg
STÁTNÍ FOND KULTURY.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
automat.jpg
a2.jpg
instinkt.jpg
ExpresFM.jpg
Mradio.jpg
sazava.jpg
color_2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
Rok české hudby.jpg
Co kdy v Praze.jpg
Kam po česku.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg