Noc divadel v Divadle v Dlouhé

Noc divadel v Divadle v Dlouhé

15.11.2014 od 10:30 do 23:59

Divadlo v Dlouhé

Vhodné pro rodiny s dětmi, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Prohlídky, Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Přednášky a edukativní/populárně-naučné programy, Multidisciplinární programy, Placené (od 11 Kč)

Dlouhá 39, Praha 1

Praha

www.divadlovdlouhe.cz/
Facebook

10.30 - 13.30 - Hrabalovské dopoledne s obědem 

Exkluzivní program pro maximálně 35 dospělých diváků / vstupné 299 Kč 

Beseda s dramaturgyní Ilonou Smejkalovou o Bohumilu Hrabalovi v souvislosti s nově připravovanou inscenací Z Perliček na dně na motivy autorových povídek. režisér Miroslav Hanuš vás následně vezme na právě probíhající zkoušku, kde se stanete aktivními spolutvůrci inscenace, aneb Co ještě snese publikum z hrabalovské pornografie? V pravé poledne vás pak spolu s našimi herci pozveme na stylový oběd do divadelního klubu, který je jinak veřejnosti uzavřen. Čeká vás menu v hrabalovském duchu: gulášová polévka, párek s křenem a okurkou, chléb s domácími škvarky, štrůdl. Na závěr ještě každá dvojice dostane poukázku na dvě vstupenky za cenu jedné na představení Z Perliček na dně. 

Kapacita je naplněna.


15.00 Myška z bříška 

Představení pro děti se sladkým překvapením a prohlídkami zákulisí / vstupné 99 Kč 
Všechny malé i velké diváky zveme na jedno z úspěšných dětských představení Divadla v Dlouhé. Každý si kromě divadelního zážitku odnese také sladké překvapení. 

Po představení budou následovat tři prohlídky zákulisí vedené našimi herci. Vstupenky na prohlídky žádejte v pokladně při koupi vstupenek na představení, počet míst je omezen. 

Kapacita je naplněna.


20.00 1913 

Nová inscenace cyklu Krátká Dlouhá, tentokrát s něčím navíc / vstupné 199 Kč 

Kromě představení vás čeká beseda s komparatistkou Blankou Činátlovou a překladatelem Tomášem Dimterem, kterého můžete požádat o podpis. Pokud snad knihu Floriana Illiese dosud nemáte, budete si ji moci koupit na místě za speciální cenu. Partnerem večera je nakladatelství Host, které představí i další související tituly. Možná dojde i na promítání krátkých dobových filmů s živým hudebním doprovodem.

Kapacita je naplněna.


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace):
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): +420 221 778 629logo_idu_b.png
EUTN2.jpg
mk.jpg
STÁTNÍ FOND KULTURY.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
automat.jpg
a2.jpg
instinkt.jpg
ExpresFM.jpg
Mradio.jpg
sazava.jpg
color_2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
Rok české hudby.jpg
Co kdy v Praze.jpg
Kam po česku.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg