Noc divadel v Divadle Viola

Noc divadel v Divadle Viola

15.11.2014 od 15:00 do 23:59

Divadlo Viola

Vhodné pro rodiny s dětmi, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Hudební produkce, Rezervace (pouze s předchozí rezervací do vyčerpání kapacity), Placené (od 11 Kč)

Národní třída 7, 110 00, Praha 1

Praha

www.divadloviola.cz
Facebook

Zveme všechny diváky divadla Viola, ale také ty, kteří chtějí divadlo Viola teprve poznat na druhý ročník akce NOC DIVADEL.


Začínáme v 15h odpoledním programem pro děti a jejich doprovod, v 19 hodin se připojíme ke společnému potlesku, který uvede mimořádný výkon Barbory Hrzánové v představení K.H.Mácha MÁJ. A protože tématem letošního ročníku Noci divadel je Rok české hudby, nebude chybět ani koncert pro ty, kteří se nebojí ničeho.  Kapela Sirotčinec spustí svůj heavy rockabilly ve 21.30 h.


Program:


15:00 - Putování s pantomimou po Viole
S hercem a mimem Martinem Sochorem, přímým žákem francouzské mimické školy Marcela Marceaua se malý divák na malou chvíli stane účastníkem zrodu divadelního představení. Od pokladny až na jeviště. Děti se zapojí do nalíčení pantomimické masky, uvidí, co všechno prožije herec před tím, než vkročí na jeviště a překvapí je zážitek z průzkumu divadelního zákulisí, herecké šatny, rekvizitárny a technické kabiny. Na závěr se samy stanou malými herci v představení o Davidu a Goliášovi.
Vstupné 70,- Kč

Kapacita je naplněna.


19:00 - K.H. Mácha: MÁJ
Máchova velebáseň jara, lásky a smrti v mimořádném podání Barbory Hrzánové.
Vstupné 150,- Kč

Kapacita je naplněna.


21:30 - Koncert kapely Sirotčinec – Rok české hudby
Kapela Sirotčinec vznikla v roce 2013 skřížením garage-punkového pražského jádra kapely s alternativním ostravským křídlem. Stylu svojí hudby říkají heavy rockabilly, hrají o divadle mimo divadlo, o lidech, kteří hrají , i když nestojí na jevišti, o lidech, kteří melou prázdné fráze, aby to vypadalo, že to co říkají , má smysl. Jejich revírem je Praha, jejich tempo je vražedné.
Venda Strýček (zpěv, akordeon), Honza Pniak (kytara, zpěv), Mikuláš Bébr (kytara,zpěv, trubka), Tonda Holub (baskytara, zpěv, housle), Matyáš Mejzr (bicí).
Vstupné 100,- Kč.


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace):
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): +420 602 184 170
logo_idu_b.png
EUTN2.jpg
mk.jpg
STÁTNÍ FOND KULTURY.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
automat.jpg
a2.jpg
instinkt.jpg
ExpresFM.jpg
Mradio.jpg
sazava.jpg
color_2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
Rok české hudby.jpg
Co kdy v Praze.jpg
Kam po česku.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg