Noc divadel - Divadlo Mimochodem

Noc divadel - Divadlo Mimochodem

15.11.2014 od 14:00 do 23:59

Divadlo Mimochodem

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Prohlídky, Afterparty, Symbolické vstupné (1 Kč - 10 Kč), Placené (od 11 Kč)

Hradní 701, 58401

Ledeč nad Sázavou

www.mimochodem.com
Facebook

Brány ledečského hradu se otevřou ve 14.00 odpoledne. Všichni příchozí si budou moci prohlédnout zázemí, které zde divadelníci mají, pohovořit s nimi o jejich koníčku, podívat se do zákulisí, kostymérny, vidět jak se chystá představení na večer. Připravena je projekce snímků a sestřihů videí z představení i zkoušek, takže rozhodně je na co se těšit. 

Na tuto akci nejsou třeba rezervace.


Od 19.00 divadlo Mimochodem představí obnovenou premiéru filosoficko - komediální hry Celebrita autorky Lenky Procházkové. 

Kapacita představení je témeř naplněna.


Ve 20:30 započnou noční prohlídky hradu, přičemž v jinak nepřístupných interiérech herci sehrají krátké scénky pověstí z Ledče a okolí. Prohlídky budou během večera odcházet v intervalech podle počtu příchozích každou půl až hodinu, končit budou nejpozději o půlnoci. 

Na tuto akci nejsou třeba rezervace.


Odpolední návštěvy i noční prohlídky hradu jsou za vstupné dobrovolné, vstupenka na večerní představení stojí 60,- Kč. Pro držitele permanentek divadla Mimochodem je vstup zdarma. Pro jistotu si místa rezervujte na tel. čísle +420 775 646 629 či na e-mailu . Kapacita sálu je 95 míst.
 

logo_idu_b.png
EUTN2.jpg
mk.jpg
STÁTNÍ FOND KULTURY.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
automat.jpg
a2.jpg
instinkt.jpg
ExpresFM.jpg
Mradio.jpg
sazava.jpg
color_2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
Rok české hudby.jpg
Co kdy v Praze.jpg
Kam po česku.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg