Noc divadel - Studio ALTA

Noc divadel - Studio ALTA

15.11.2014 od 17:00 do 23:59

Studio ALTA

Vhodné pro rodiny s dětmi, Vhodné pro seniory, Bezbariérové (přístupné pro vozíčkáře), Dílny, workshopy a interaktivní programy, Placené (od 11 Kč), Zdarma, Praha - Cyklojízda (dívadlo je součástí trasy cyklojízdy)

U Výstaviště 21, Praha 7, 170 00

Praha

www.studioalta.cz
Facebook

17:00 - Lenka Tretiagová a TS Light: Krabat 

Interaktivní pohybová inscenace pro děti od 7 let Příběh chlapce Krabata, hlavní postavy inscenace, je jedinečný v tom, že zobrazuje dospívání jako skutečný a vážný problém. Vypráví o fascinaci dospívajícího chlapce temnými silami. 

Video ukázky a foto: www.tanecnistudiolight.cz/inpage/krabat/ 

vstupenky 80,- /100,- Kč


20:00 - ME-SA: Duets 

Part I: Možnosti dialogu Karolína Hejnová – Sebastian Belmar – Jan Komárek – Andrea Miltnerová Osobitá znaková řeč a výrazná řeč těla zde vytvářejí procítěnou strukturu prolínání akce a reakce, kdy logika pohybu striktně podléhá instinktu a schopnostem zkušených interpretů, zatímco vlastní příběh je skryt v enigmatické, avšak pocitově srozumitelné rovině. Proměnami rytmu a opakováním jednotlivých variací se choreografie stává jakousi vizuální animací notového zápisu, kdy hudbu tvoří sám pohyb. 

Part II: SuperNaturals Martina Hajdyla Lacová, Stano Dobák Dva úplně obyčejní smrtelníci se rozhodnou stát superhrdiny. Může jejich soužití zůstat nadále tak super? Jedinečnost charakterů ve víru změny, záchrany, přetvářky a snahy hrát si na něco, co v žádném případě nejsem. Fyzické uchopení okamžiků fiktivní nadlidské síly. Heroismus v podobě normálních smrtelníků, kteří musí občas tasit tajné zbraně.

zdarma


Email (pro dotazy k noci divadel / rezervace):
Telefon (pro dotazy k Noci divadel / k rezervaci): +420 605 439 612logo_idu_b.png
EUTN2.jpg
mk.jpg
STÁTNÍ FOND KULTURY.jpg
Praha.jpg
DPP.jpg
create.jpg
kultura2.jpg
automat.jpg
a2.jpg
instinkt.jpg
ExpresFM.jpg
Mradio.jpg
sazava.jpg
color_2.jpg
kulturisimo.jpg
divadlo.jpg
Rok české hudby.jpg
Co kdy v Praze.jpg
Kam po česku.jpg
proti šedi.jpg
kult.jpg